Wedstrijdkalender 2017/2018

OKTOBER
7-10-2017                   clubkampioenschappen 3m
14-10-2017                Miniatorenwedstrijd & NK groep
22-10-2017                Halloweenduik, KAZS, Deurne (België)
23 t/m 28 okt 2017   International Diving Cup Kiev (KNZB)
29-10-2017                1e breedtesportwedstrijd, Zoetermeer

NOVEMBER
3-5 november 2017  Ulla Klinger Cup, Aken Leeftijdsgroep B, C en D
4-11-2017                   1e zeskampwedstrijd, Amsterdam
11-11-2017                 clubkampioenschappen toren
18-11-2017                 2e breedtesportwedstrijd Eindhoven
19-11-2017                 Open Leeftijdsgroepwedstrijd 1m, Den Haag
25-11-2017                 Sinterklaaswedstrijd, Nieuwegein
25 en 26 nov              Optionals wedstrijd, Eindhoven

DECEMBER
9 en 10 dec                 jeugd en allin competitiewedstrijd Eindhoven
9 en 10 dec                 Christmas Masters Diving Cup, Strasbourg

JANUARI
7-1-2018                     open regio zuid kamp.schappen, Breda
12 t/m 14 jan             Pepsi Diving Cup, Las Palmas
20-1-2018                  2e zeskampwedstrijd, Aquarijn
27-1-2018                  3e breedtesportwedstrijd, Amsterdam

FEBRUARI
31 jan t/m 4 febr       Senet Diving Cup + selectietesten
10-2-2018                  Miniatorenwedstrijd & Masters
24-2-2018                  Ouder-kind-wedstrijd, Breda

MAART
2 t/m 4 mrt 18           PSV Master Diving Cup, Eindhoven, incl. NK Masters
10-3-2018                  3e zeskampwedstrijd, Eindhoven
17/18-3-2018            Regiobokaal en 2e jeugd en all-in competitiewedstrijd Den Haag
25-3-2018                  4e breedtesportwedstrijd, MSV Zeemacht, Den Helder

APRIL
8-4-2018                    Zeskamp, Den Helder 
18 t/m 22 april          Amsterdam Diving Cup, Amsterdam
26 t/m 29 april          International Youth Diving Meet, Dresden
MEI
5-5-2018                    schoonspringwedstrijd Luxemburg
??-5-2018                  Open Leeftijdsgroepenwedstrijd, Genk, 9.00 – 18.00
12/13-5-2018           3e jeugd en all-in competitiewedstrijd, Amsterdam

JUNI
1-6-2018                 interne synchroonwedstrijd 3m
3-6-2018                   Zeskamp, Breda
8-6/10-6 2018         N(J)K, Amersfoort

24-6-2018                Breedtesportkampioenschap Den Haag  uitnodiging
23/24-6                    Duowedstrijd Bonn  uitnodiging
30-6-2018                clubkampioenschappen 1m, 9.00 – 13.30 uitnodiging

JULI
7-7-2018                  seizoensafsluiting, ochtend

AUGUSTUS
6 t/m 12 aug            EK glasgow